10 recept na szczęśliwe dzieciństwo

Rodzice zdają sobie sprawę z tego, że do zapewnienia dziecku szczęścia potrzebna jest miłość. Ta jednak bywa zawodna, jeśli nie jesteśmy w stanie jej w odpowiedni sposób pokazać.

Każde dziecko jest inne więc jak można stworzyć 10 uniwersalnych recept? A jednak. Prócz bezpiecznego schronienia i odpowiedniej ilości pożywienia, dziecko pragnie przede wszystkim zrozumienia, bliskości rodzica i możliwości rozwijania się. Oto, jak możesz mu w tym pomóc.

WF z Klasą

WF z Klasą to program, który wspiera nauczycieli WF-u i daje im inspirację do prowadzenia bardziej zróżnicowanych i atrakcyjnych lekcji, które są przyjemnością dla każdego. Promuje zdrowy tryb życia, zdrowe odżywianie, aktywizację uczniów mniej sprawnych, równe traktowanie chłopców i dziewcząt oraz zaangażowanie społeczności lokalnej w sportowe życie szkoły.

Na stronie www.wfzklasa.pl znajdują się: scenariusze lekcji, poradniki eksperckie, katalog dobrych praktyk tworzony przez wuefistów. Organizowane są bezpłatne warsztaty i szkolenia w całej Polsce. Program prowadzony przez Centrum Edukacji Obywatelskiej we współpracy z "Gazetą Wyborczą" i portalem Sport.pl, współfinansowany ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki. Program objęty jest honorowym patronatem Minister Edukacji Narodowej, Ministra Sportu i Turystyki i Ministra Zdrowia. Działania realizowane są przy wsparciu PGNiG. Więcej o WF z Klasą przeczytasz na stronie www.wfzklasa.pl .